%21
indirim
30,10
Liste Fiyatı :
38,00 TL
(1/5 - 1 kişi) Yorum ekle
Yayınevi:
Yazar:
Barkod:
9786052992760
Basım Tarihi:
Eylül 2017
Sayfa Sayı:
504
Dil:
Türkçe
Tedarik Süresi :
2 gün
  • 504
  • Karton Kapak
  • 2. Hamur
  • Eylül 2017
  • İstanbul
  • 13,5 / 21 cm

Tessa ile Hardın tüm zorlukların üstesinden gelmişken aşk masalları kötü sonla mı bitecek?

Hayat Tessa ile Hardin için guçluklerle doluydu ancak karşılaştıkları her zorluk tutkulu aşklarını daha da guçlendirdi. Ne var ki geçmişin sırları açığa çıktığında Hardin aşılmaz duvarlarının ardına sığınır, Tessa’nın hayatında ise bambaşka bir trajedi baş gösterir. Artık Hardin’le tanıştığı zamanki o sevimli, sempatik ve iyi kız değildir; tıpkı âşık olduğu Hardin’in artık zalim ve kaprisli olmadığı gibi. Tessa, Hardin’in biriken öfkesinin farkındadır ve duygu patlaması yaşadığında onu sakinleştirebilecek tek kişinin kendisi olduğunu bilir. Hardin’in ona ihtiyacı vardır.

Fakat geçmişin sırları gu¨n ışığına çıktıkça Hardin’in karamsarlığı da bu¨yu¨r ve hayatındaki herkesle birlikte Tessa’yı da kendinden uzaklaştırır. Tessa bu kez kendini feda etmeden onu kurtaramayacağının farkında olsa da hemen pes etmez. Peki, Tessa kimin için savaşmaktadır? Hardin için mi yoksa kendisi içi

Onu seviyordum; Tanrı biliyordu ya bu adamı seviyordum. Onca ayrılığın, onca kargaşanın içinden ruhuma su¨zu¨lmu¨ş ve oraya hiç unutamayacağım şekilde izini bırakmıştı. İstesem de unutamazdım; zaten becerememiştim. Hayatıma devam edebilmek için gu¨nlerce uğraşmış, zihnimi ondan uzak tutmak uğruna kendimi meşgul etmeye çalışmıştım.

Elbette işe yaramamış ve onu hiçbir zaman aklımdan çıkaramamıştım. Artık işleri kendimizce yoluna koymayı kabul ettiğim için sonunda her şeyin du¨zeleceğini hissediyordum. Bir zamanlar hayal ettiğim gibi bir çift olabilirdik.

“Seni her zaman seveceğimi bilmen gerekirdi. Sen beni… ben yapıyorsun, Tessa ve bunu asla unutmayacağım,” demişti.


Yorum yapabilmek için yapmalısınız.

Üye olmak için .